24 Şubat 2015 Salı

Phase 2 - Day 22

Hello everybody,

Here I am, again after 2 years. Because I am a bit stupid that I gained all the weight that I've lost before. So I decided to do this diet again and I started about 24 days ago. If you remember from before, phase 1 was only 2 days. I have started to have the injections but eaten what I wanted. And then on the 3rd day, I started my diet. 

This time the results are better than the last time. I'm losing weight faster. This time I'm experienced and I know what to do. It's my 22nd day on the phase 2 diet. And I've lost almost 7kg! This is just what I have wanted.

So I changed the graph with the new one, you can follow what I've lost next to my writings.

-------------------------------------------------------------

Herkese merhaba,

İşte 2 yıl sonra tekrar buradayım. Çünkü biraz aptalım ve daha önce verdiğim tüm kiloları geri aldım. O yüzden de bu diyeti tekrar yapmaya karar verdim ve 24 gün önce başladım. Hatırlarsanız faz 1 sadece 2 gündü. Enjeksiyonlar başlıyordu fakat istediğimi yiyebiliyordum. Sonra 3 gün diyete başladım.

Bu sefer sonuçlar geçen seferkinden daha iyi. Daha hızlı kilo veriyorum. Bu sefer deneyimliyim ve ne yapmam gerektiğini biliyorum. Bugün faz 2 diyetimin 22. günü. Ve şimdiden 7 kilo verdim bile! İşte bu tam da istediğim.

O yüzden grafiği de yenisiyle değiştirdim. Yazılarımın yan tarafından takip edebilirsiniz ne verdiğimi.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder